Naar de inhoud
Haeswijk-Digital

Ondernemers

Salarisoverzicht

Bruto naar netto, uren, toeslagen en vakantiegeld. Per medewerker een helder maandoverzicht, afgestemd op jouw cao of afspraken. 3 kant-en-klare bestanden vanaf € 22,50, of met een dashboard op maat.

De bestanden voor salarisoverzicht

1 van 3
Loonkostenoverzicht.xlsx
FunctieBruto p/mKosten p/mAandeel
Bedrijfsleider€ 3.450,00€ 4.933,5018%
Verkoper€ 6.465,20€ 9.245,2435%
Magazijn€ 5.034,00€ 7.198,6227%
Administratie€ 2.850,00€ 4.075,5015%
Bezorger€ 921,60€ 1.317,895%
Alles bij elkaar€ 18.720,80€ 26.770,74100%
ToelichtingLoonkostenOverzicht

Loonkostenoverzicht

Wat kost een medewerker je echt? Bruto loon plus vakantiegeld, pensioen, sociale premies en een reservering voor verzuim, per maand en per jaar. Met een overzicht per functie en per soort opslag.

  • Alle percentages zelf instelbaar
  • Uur- en maandloners door elkaar
  • Kosten per functie

Excel-bestand · 3 tabbladen · 13 kB

Bestand

€ 24,95incl. btw

Het kant-en-klare Excel-bestand. Direct na betaling te downloaden.

Met dashboard

vanaf€ 89,00incl. btw

Het bestand plus een dashboard dat we inrichten op jouw situatie. Bekijk het live voorbeeld

Aanvragen
Liever helemaal op maat?
Urenregistratie-met-toeslagen.xlsx
MedewerkerUurloonUrenOverurenAvondurenWeekendurenTe betalenGem. per week
Sanne de Vries€ 16,50151160€ 2.515,4337,8
Daan Bakker€ 15,7516614620€ 2.846,0341,5
Fleur Jansen€ 14,90152160€ 2.286,4138
Joris Visser€ 15,2016816625€ 2.822,6442
Noor Smit€ 14,40111060€ 1.615,6827,8
Bram de Jong€ 16,0017624616€ 3.059,2044
Totaal924563661€ 15.145,38
ToelichtingWeek 1Week 2Week 3Week 4Maandstaat

Urenregistratie met toeslagen

Per week de uren per dag, met overuren boven de normuren en toeslagen voor avond en weekend. De maandstaat telt de vier weken op en laat per medewerker zien wat er uitbetaald wordt.

  • Vier weken plus maandstaat
  • Overuren rekenen zichzelf uit
  • Avond- en weekendtoeslag

Excel-bestand · 6 tabbladen · 20 kB

Bestand

€ 27,50incl. btw

Het kant-en-klare Excel-bestand. Direct na betaling te downloaden.

Met dashboard

vanaf€ 89,00incl. btw

Het bestand plus een dashboard dat we inrichten op jouw situatie. Bekijk het live voorbeeld

Aanvragen
Liever helemaal op maat?
Verlofadministratie.xlsx
MedewerkerFunctieUren p/wBeginsaldoOpbouw wettelijkBovenwettelijkOpgenomenSaldoIn dagen
Sanne de VriesBedrijfsleider381215285611615,3
Daan BakkerVerkoper3201280812018,8
Fleur JansenVerkoper246960247816,2
Joris VisserMagazijn382015282415620,5
Noor SmitAdministratie3241284812820
Bram de JongBezorger16064006420
Hanna KuipersVerkoper2881120328815,7
Sem VermeulenMagazijn38151528017523,0
Totaal6598428152925
ToelichtingSaldoOpnames

Verlofadministratie

Hoeveel vakantie-uren bouwt iedereen op, wat is er opgenomen en wat staat er nog open? Elke aanvraag een regel; het saldo trekt de opgenomen uren automatisch af en kleurt rood bij een tekort.

  • Wettelijk en bovenwettelijk apart
  • Saldo in uren en dagen
  • Rood bij een tekort

Excel-bestand · 3 tabbladen · 13 kB

Bestand

€ 22,50incl. btw

Het kant-en-klare Excel-bestand. Direct na betaling te downloaden.

Met dashboard

vanaf€ 79,00incl. btw

Het bestand plus een dashboard dat we inrichten op jouw situatie. Bekijk het live voorbeeld

Aanvragen
Liever helemaal op maat?

Live voorbeelddashboard

Loonkosten in één oogopslag

Loonkosten per maand, bruto per medewerker, gewerkte uren tegenover het contract en een loonstrookoverzicht. Filter op periode en afdeling.

Een bestand met dashboard voor jouw situatie: vanaf € 79,00

Open het dashboard
Gratis Eerst kijken? Download 3 gratis voorbeelden van deze dienst
  • Salarisoverzicht per maand Bruto loon, vakantiegeld en een indicatie van het netto loon per medewerker, voor uur- en maandloners.
    PDF59 kB Excel13 kB
  • Urenregistratie met toeslagen Per week de gewerkte uren per dag, met automatische berekening van overuren en weekendtoeslag.
    PDF41 kB Excel10 kB
  • Verlof en vakantiegeld Verlofsaldo per medewerker en het opgebouwde vakantiegeld tot en met de gekozen maand.
    PDF42 kB Excel10 kB

Kleinere, eenvoudigere bestanden dan de producten hierboven: handig om te zien hoe we bouwen, zonder de tabbladen, formules en overzichten die de producten hebben.

  1. 1

    Bestel het bestand dat bij je past. Twijfel je, pak eerst het gratis voorbeeld.

  2. 2

    Betaal de factuur die je per mail krijgt.

  3. 3

    Download je bestand met de link uit die mail.

Past er geen een helemaal?

Vertel wat je anders wilt. Binnen twee werkdagen krijg je een gratis voorstel met een vaste prijs.

Start je aanvraag
Gratis voorstel aanvragen